december

2018. 12. 17. Lázár, Olimpia

Ke Sze Csü Szo Va
2018. 12. 01. (Szombat)
1
2018. 12. 02. (Vasárnap)
2
2018. 12. 03. (Hétfő)
3
2018. 12. 04. (Kedd)
4
2018. 12. 05. (Szerda)
5
2018. 12. 06. (Csütörtök)
6
2018. 12. 07. (Péntek)
7
2018. 12. 08. (Szombat)
8
2018. 12. 09. (Vasárnap)
9
2018. 12. 10. (Hétfő)
10
2018. 12. 11. (Kedd)
11
2018. 12. 12. (Szerda)
12
2018. 12. 13. (Csütörtök)
13
2018. 12. 14. (Péntek)
14
2018. 12. 15. (Szombat)
15
2018. 12. 16. (Vasárnap)
16
2018. 12. 17. (Hétfő)
17
2018. 12. 18. (Kedd)
18
2018. 12. 19. (Szerda)
19
2018. 12. 20. (Csütörtök)
20
2018. 12. 21. (Péntek)
21
2018. 12. 22. (Szombat)
22
2018. 12. 23. (Vasárnap)
23
2018. 12. 24. (Hétfő)
24
2018. 12. 25. (Kedd) Karácsony
25
2018. 12. 26. (Szerda) Karácsony
26
2018. 12. 27. (Csütörtök)
27
2018. 12. 28. (Péntek)
28
2018. 12. 29. (Szombat)
29
2018. 12. 30. (Vasárnap)
30
2018. 12. 31. (Hétfő)
31

Iskolánk alsós tanulói a 2017/18-as tanévben

1. osztály osztálytanítók: Gombásné Bartal Zsuzsanna, Saltzer Kíra

Barkóczi Alexa Éva
Boda Benjámin
Borsos Boglárka
Burucz Norbert
Dombai András Lőrinc
Haász Kornél
Hajdás - Földi Gellért
Horváth Benedek
Horváth Marcell
Jámbor Lili
Jenei Marcell
Kiss Bendegúz
Kiss Jázmin
Nedermann Amina
Németh Kristóf
Pammer Áron
Rákóczi Dóra
Sajtos Dorka
Solt Gréta
Tóth Elizabet Lili
Török Emese
Udvardi Balázs
Varga-Lovas Ákos


2. osztály osztálytanítók: Iványi Beáta, Szabó Mária

Ármai Ágnes
Balogh Angelina Katrin
Balogh Boglárka Anna
Banádi Noel
Bartha Bianka Julianna
Bognár Fanni
Gombás Levente Gábor
Hajba Kristóf
Horváth Marianna Mercédesz
Ifju Boglárka
Imre Anna Laura
Jurásek Léna Anna
Kovács Levente
Lőke Vince
Nagy Luca
Ocskai Zoltán
Papp Gréta Sarolta
Papp Júlia
Papp Levente Zoltán
Stramszki Bálint
Varga Milán
Vida Szonja Lilla
Vizslóczki Dávid
Vörös Zita


3. osztály
osztálytanítók: Tóthné Gombkötő Alexandra

Anderla Péter Kende
Csaplár Hanna Daniella
Gazder Adrián Hunor
Hegedüs Fanni
Horváth Levente
Horváth Izabella Dóra
Juvancic Botond Gergő
Kiss Tamara
Kistóth Lilla
Komlósy Levente
Kovács Áron Szilárd
Magyar József Dávid
Miletics Boldizsár
Nagy Lilla Regina
Öskü Levente Balambér
Pató Ákos
Pethő János Norbert
Ponyori Márk András
Sütő Vanessza Fatima
Szöllősi-Seeler Anna



4. osztály osztálytanító: Szalczinger Józsefné

Anderla Ádám Aurél
Boda Georgina
Borsos Lili Georgina
Bujdos Péter
Csizmazia Tamás Gergő
Ekő Dávid
Gombkötő Anikó
Hegedüs Bence
Hegedüs Vilmos
Kiss Patrik
Kistóth Milán
Kreisz Abigél
Kutenics Vince
Kuthy Márta
Nagy-Árendás Rebeka
Nagy-Árendás Zoltán
Oláh Barbara
Szabó Bora
Szabó Nikol
Szmilek Alen
Teller-Balogh Gábor
Tóth Nóra
Varga Máté




Aloldalak listája Menük Bemutatkozás Kapcsolat Ideart Felhasználó: vendég