december

2018. 12. 17. Lázár, Olimpia

Ke Sze Csü Szo Va
2018. 12. 01. (Szombat)
1
2018. 12. 02. (Vasárnap)
2
2018. 12. 03. (Hétfő)
3
2018. 12. 04. (Kedd)
4
2018. 12. 05. (Szerda)
5
2018. 12. 06. (Csütörtök)
6
2018. 12. 07. (Péntek)
7
2018. 12. 08. (Szombat)
8
2018. 12. 09. (Vasárnap)
9
2018. 12. 10. (Hétfő)
10
2018. 12. 11. (Kedd)
11
2018. 12. 12. (Szerda)
12
2018. 12. 13. (Csütörtök)
13
2018. 12. 14. (Péntek)
14
2018. 12. 15. (Szombat)
15
2018. 12. 16. (Vasárnap)
16
2018. 12. 17. (Hétfő)
17
2018. 12. 18. (Kedd)
18
2018. 12. 19. (Szerda)
19
2018. 12. 20. (Csütörtök)
20
2018. 12. 21. (Péntek)
21
2018. 12. 22. (Szombat)
22
2018. 12. 23. (Vasárnap)
23
2018. 12. 24. (Hétfő)
24
2018. 12. 25. (Kedd) Karácsony
25
2018. 12. 26. (Szerda) Karácsony
26
2018. 12. 27. (Csütörtök)
27
2018. 12. 28. (Péntek)
28
2018. 12. 29. (Szombat)
29
2018. 12. 30. (Vasárnap)
30
2018. 12. 31. (Hétfő)
31

Iskolánk felsős tanulói a 2017/18-as tanévben

5. osztály osztályfőnök: Kutenics Szilvia

Anderla Álmos Gábor
Balaton Levente
Bíró Zoltán
Bogdán Letti
Burucz Attila
Czérna Ábel
Czérna Bence
Dines Leon Mátyás
Fábián Rajmond Milán
Hajdás-Földi Dalma
Harsányi Zita
Horváth Liza Katalin
Keleti László
Komlósy Péter
Kormány Gábor Krisztián
Kutenics Gábor
Miletics Lilla
Öskü Mirella Hajna
Petz Lilien
Pogár Atina Szilvána
Sás Noa
Skrován Lídia
Szabó Fanni
Vida Balázs
Vörös Péter
Wéber Kinga Panka

6. osztály osztályfőnök: Mátyási Piroska

Albert László

Besenyei Péter
Fakl Klaudia Angéla

Fazekas Richárd
Fábik Levente

Fejér Dóra

Galgán Mara

Holy Bálint

Juvancic Attila Ármin

Katona Marcell

Kotra Dóra

Lőke Balázs

Mozsár Dorina
Oláh Gábor
Pankotai Réka

Pató Kitti
Pogár Aisa Virág

Smudla Róbert
Szabó Fanni
Tamás Ivett

Tápai Donald Krisztián
Teller-Balogh Bianka


7. osztály osztályfőnök: Skrován József


Bogár Krisztina Lara
Bognár Martin
Csicsai Stella Fanni
Deák Martin Ferenc
Falvai Zsolt Ferenc
Gáspár Zsolt
Kiss Patrik
Kutenics Rebeka Judit
Miletics Hanna
Németh Cintia Barbara
Oláh Krisztián
Öskü Margit Virág
Pusztafi Kamilla
Szente Dávid Zsolt


  8.osztály
osztályfőnök: Gáspár Edit

Albert Szabolcs
Alföldi István
Andai Márk
Balaton Emese
Czirmay Balázs
Fakl Dzsenifer
Fábián Mónika Vanessza
Gerecs Attila
Kaszab Kata Korinna
Keleti Csaba
Kovács Ákos
Kovács Réka
Kurucsai Enikő
Liszi Gábor
Magala Petra
Magyar Veronika
Nagy Lilien Mária
Öskü Anna Kincső
Ragány-Németh Albert
Scsibrán Zoltán
Stramszki Szonja
Széplábi Rebeka
Velencei Csinszka
Vida Milán Levente



Aloldalak listája Menük Bemutatkozás Kapcsolat Ideart Felhasználó: vendég