december

2017. 12. 14. Szilárda

Ke Sze Csü Szo Va
2017. 12. 01. (Péntek)
1
2017. 12. 02. (Szombat)
2
2017. 12. 03. (Vasárnap)
3
2017. 12. 04. (Hétfő)
4
2017. 12. 05. (Kedd)
5
2017. 12. 06. (Szerda)
6
2017. 12. 07. (Csütörtök)
7
2017. 12. 08. (Péntek)
8
2017. 12. 09. (Szombat)
9
2017. 12. 10. (Vasárnap)
10
2017. 12. 11. (Hétfő)
11
2017. 12. 12. (Kedd)
12
2017. 12. 13. (Szerda)
13
2017. 12. 14. (Csütörtök)
14
2017. 12. 15. (Péntek)
15
2017. 12. 16. (Szombat)
16
2017. 12. 17. (Vasárnap)
17
2017. 12. 18. (Hétfő)
18
2017. 12. 19. (Kedd)
19
2017. 12. 20. (Szerda)
20
2017. 12. 21. (Csütörtök)
21
2017. 12. 22. (Péntek)
22
2017. 12. 23. (Szombat)
23
2017. 12. 24. (Vasárnap)
24
2017. 12. 25. (Hétfő) Karácsony
25
2017. 12. 26. (Kedd) Karácsony
26
2017. 12. 27. (Szerda)
27
2017. 12. 28. (Csütörtök)
28
2017. 12. 29. (Péntek)
29
2017. 12. 30. (Szombat)
30
2017. 12. 31. (Vasárnap)
31

Akikre büszkék vagyunk a 2012/2013-as tanévben

Büszkeségeink a 2012/2013. tanévben 

Tanuló neve

Eredmény

Felkészítő

Andai Márk 2. o.

Városi diákolimpia, hátúszás, 3. hely; MLSZ Bozsik utánpótlás nevelő program, legjobb kapus díj

Zámbó Diána edző

 

Dombai András edző

Kovács Ákos 2. o.

Turul Kupa karate verseny, kibadachi

1. hely

Dervalics Zoltán edző

Velencei Csinszka 2. o.

Gyermek Néptánc Fesztivál

arany fokozat

Szegvári Ildikó

Stramszki Szonja 2. o.

Megyei rajzverseny 3. hely

Szalczinger Józsefné

Széplábi Rebeka,

Tóth Fanni 2. o.

Regionális Népművészeti Ki mit tud, népdaléneklés kategória, arany fokozat

Krajczárné Száraz Erzsébet

2. osztály tanulói

Tégy 3 jó dolgot! országos kreatív pályázat, 3. hely

Szabó Mária,

Szalczinger Józsefné

Skrován Lilla 3. o.

Bolyai matematika verseny megyei döntő, 23-24. hely

Gombásné Bartal Zsuzsanna

Egri Mátyás 4. o.

Megyei szlovák szavalóverseny 2. hely

Krajczárné Száraz Erzsébet

Galgán Dorka 4. o.

Magyar Mazsorett Bajnokság, 8. helyezés

Pappné Bedei Sarolta edző

Gillich Luca 4. o.

Országos Diákolimpia, rövidtáv 12. hely, normál táv 10. hely

szülők

Németh Márk 4. o.

Bolyai matematika verseny megyei döntő, 18. hely

Iványi Beáta

4. o. Szabó Blanka, Harsányi Levente, Egri Mátyás, Velencei Vilmos, Vida Stella,

5. o. Besenyei Gábor, Megas Larissa, Udvardi Vanessza, Scsibrán Péter, Orbán Daniella

Megyék Harca, regionális környezetvédelmi vetélkedő, 2. hely

Iványi Beáta,

Skrován József

Szűcs Levente 4. o.

Panoráma futóverseny, Tatabánya, 2. hely

szülők

Szűcs Levente, Velencei Kristóf, Velencei Vilmos 4. o.

Megyei Triatlon váltó,

2. hely

edzők

Velencei Kristóf, Velencei Vilmos 4. o.

Országos Vízilabda Bajnokság, 3. hely; Nemzetközi vízilabda torna Szlovákiában,

3. hely

edzők

Vida Stella 4. o.

Kortársak Versmondó Találkozó, Vértesszőlős 2. hely

Iványi Beáta

Andai Roland 5. o.

Nemzetközi Regionális Úszásverseny

3. hely

Sirkó András

Scsibrán Péter 5. o.

Járási és Kistérségi vers-és prózamondó verseny 3. hely

Bucsi-Kovács Anikó

Anderla Angelika 7. o.

Országos Mini Röplabda Kupa, 2. hely

Mátyási Piroska

Bódis Attila edző

Zách Boglárka 7. o.

Országos földrajz levelező verseny

13. hely

Szűcs Imre

Vizkeleti Ákos 8. o.

Országos Diákolimpia, 3. hely távolugrás,

4. hely 100 m futás

Salamon Zoltán edző


Aloldalak listája Menük Bemutatkozás Kapcsolat Ideart Felhasználó: vendég