október

2017. 10. 24. Salamon

Ke Sze Csü Szo Va
2017. 10. 01. (Vasárnap)
1
2017. 10. 02. (Hétfő)
2
2017. 10. 03. (Kedd)
3
2017. 10. 04. (Szerda)
4
2017. 10. 05. (Csütörtök)
5
2017. 10. 06. (Péntek)
6
2017. 10. 07. (Szombat)
7
2017. 10. 08. (Vasárnap)
8
2017. 10. 09. (Hétfő)
9
2017. 10. 10. (Kedd)
10
2017. 10. 11. (Szerda)
11
2017. 10. 12. (Csütörtök)
12
2017. 10. 13. (Péntek)
13
2017. 10. 14. (Szombat)
14
2017. 10. 15. (Vasárnap)
15
2017. 10. 16. (Hétfő)
16
2017. 10. 17. (Kedd)
17
2017. 10. 18. (Szerda)
18
2017. 10. 19. (Csütörtök)
19
2017. 10. 20. (Péntek)
20
2017. 10. 21. (Szombat)
21
2017. 10. 22. (Vasárnap)
22
2017. 10. 23. (Hétfő) 1956-os forradalom
23
2017. 10. 24. (Kedd)
24
2017. 10. 25. (Szerda)
25
2017. 10. 26. (Csütörtök)
26
2017. 10. 27. (Péntek)
27
2017. 10. 28. (Szombat)
28
2017. 10. 29. (Vasárnap)
29
2017. 10. 30. (Hétfő)
30
2017. 10. 31. (Kedd)
31

Akire büszkék vagyunk 2010/2011-es tanévben

A tatabányai Ságvári Endre Általános Iskola fennállásának 50. évfordulójának alkalmából "Az én iskolám" címmel versmondó versenyt rendeztek, a negyedik osztályos Szelőczei Anna Szabó Lőrinc Új szemüveg című versét mondta el, mellyel az igen előkelő 2. helyen végzett.

Akikre büszkék vagyunk a 2010/11-es tanév első félévében:

1. o. Dobi Katalin, Egervári Hanna, Kelemen Dóra, Konecsin Beatrix, Pammer Petra, Skrován Lilla               Kitűnő tanulók


2. o. Vida Stella, Szűcs Levente, Szabó Blanka, Konecsin Lilian, Galgán Dorka, Egri Mátyás                                Kitűnő tanulók

3.o.  Bolyai matematikaverseny:
                        Kutenics Gergő    8. hely
                        Andai Roland     11. hely
                        Scsibrán Péter   16. hely
          Megyei rajzpályázat:
                        Besenyei Gábor   1. hely
                        Borbély Lilla          különdíjas

4.o.    Bolyai matematikaverseny:
                        László Zsófia      10. hely
         László Zsófia, Velencei Virág, Dobrotka Tamás,
        
Csizmadia Lili                                               kitűnő tanulók
         Megyei rajzpályázat:
                         Velencei Virág      különdíjas

Teremtájfutó diákolimpián elért eredményéért:
                         
Faggyas Réka, Faggyas Petra

A tatabányai József Attila Általános Iskolában rendezett kémia versenyen 4. helyet ért el a 8. osztályosok csapata:
                         
Kutenics Katinka, Gillich Viktória, Santavecz Anita

Bolyai matematika verseny döntőjébe került
                         
Schlepp Lili 5. osztályos tanuló

A tatabányai Árpádházi Szent Margit Általános Iskola által szervezett történelmi versenyen 3. helyezést ért el:
                          
Santavecz Anita, Szűcs Írisz, Rákosa Rebeka

Bolyai matematika versenyen a területi döntőbe jutott:
                          
Szádeczky Boglárka

A Kölcsey irodalmi versenyen 4. helyezést érte el
                          
Szűcs Írisz
Akikre büszkék vagyunk a 2010/11-es tanév második félévében:

Fizikász városi fizika versenyen 3. helyezést ér el:
                          Faggyas Réka, Santavecz Anita, Badár Bence

Bólyai matematika verseny döntőjén 5. helyezést ért el:
                         Szádeczky Boglárka



Aloldalak listája Menük Bemutatkozás Kapcsolat Ideart Felhasználó: vendég