June

03/06/2020

Mo Tu We Th Fr Sa Su
01/06/2020 (Monday)
1
02/06/2020 (Tuesday)
2
03/06/2020 (Wednesday)
3
04/06/2020 (Thursday)
4
05/06/2020 (Friday)
5
06/06/2020 (Saturday)
6
07/06/2020 (Sunday)
7
08/06/2020 (Monday)
8
09/06/2020 (Tuesday)
9
10/06/2020 (Wednesday)
10
11/06/2020 (Thursday)
11
12/06/2020 (Friday)
12
13/06/2020 (Saturday)
13
14/06/2020 (Sunday)
14
15/06/2020 (Monday)
15
16/06/2020 (Tuesday)
16
17/06/2020 (Wednesday)
17
18/06/2020 (Thursday)
18
19/06/2020 (Friday)
19
20/06/2020 (Saturday)
20
21/06/2020 (Sunday)
21
22/06/2020 (Monday)
22
23/06/2020 (Tuesday)
23
24/06/2020 (Wednesday)
24
25/06/2020 (Thursday)
25
26/06/2020 (Friday)
26
27/06/2020 (Saturday)
27
28/06/2020 (Sunday)
28
29/06/2020 (Monday)
29
30/06/2020 (Tuesday)
30
Sorry, but this page does not exist in this language!

Felsős nyílt órák

Published by: Horváthné Lenhardt Aranka 08/04/2016 09:59 Read:915

2016. Április 11-15. között nyílt órák keretében látogathatóak a felsős évfolyamok tanórái a táblázatban található időpontokban.

Felsős nyílt órák

2016. április 11-15.

 

HÉTFŐ

Április 11.

KEDD

Április 12.

SZERDA

Április 13.

CSÜTÖRTÖK

Április 14.

PÉNTEK

Április 15.

 

1.

8.00-8.45

Fizika 8. osztály – Skrován J.

Testnevelés 5. osztály – Mátyási P.

Matematika 6. osztály – Kornéli I.

Történelem 7. osztály – Szűcs I.

 Szlovák 8. osztály – Kutenics Sz.

 

Angol 5. osztály – Gáspár E.

Fizika 7. osztály – Skrován J.

Szlovák 5. osztály – Kutenics Sz.

Angol 7. osztály – Gáspár E.

Informatika 5. osztály – Skrován J.

Szlovák 7. osztály – Kutenics Sz.

 

2.

8.55-

9.40

Irodalom 7. osztály - Wünsch L.

Biológia 7. osztály – Mátyási P.

Történelem 8. osztály – Szűcs I.

 

Természetismeret 5. osztály – Szűcs I.

Irodalom 8. osztály – Wünsch L.

 

 

Matematika 5. osztály – Kornéli I.

 

3.

9.55-

10.40

Angol 8. osztály – Gáspár E.

Nyelvtan 5. osztály – Wünsch L.

Történelem 6. osztály – Szűcs I.

Matematika 7. osztály – Paxy É.

Matematika 8. osztály – Skrován J.

 

 

 

 

 

4.

10.50-

11.35

Irodalom 6. osztály – Wünsch L.

Német 8. osztály – Gáspár E.

Angol 4. osztály – Gáspár E.

Természetismeret 6. osztály – Mátyási P.

Történelem 5. osztály – Szűcs I.

Kémia 7. osztály – Kornéli I.

 

Informatika 4. osztály – Skrován J.

 

 

5.

11.45-

12.30

Irodalom 5. osztály – Wünsch L.

Földrajz 7. osztály – Szűcs I.

Testnevelés 8. osztály – Mátyási P.

 

 

 

 

 

6.

12.40-

13.25

Szlovák 6. osztály – Kutenics Sz.

Informatika 6. osztály – Skrován J.

 

 

 

 

All articles of section Hírek:

Tájékoztatás a 2020. június 2-15-éig terjedő iskolai időszakról [27/05/2020]

Általános adatvédelmi szabályzat és tájékoztató [05/05/2020]

Beiratkozás a 2020/2021-es tanévre [28/04/2020]

Diákigazolvány megrendelése leendő 1. osztályosoknak [28/04/2020]

A digitális oktatáshoz kapcsolódó dokumentumok elérhetősége [09/04/2020]

Tájékoztató a TTK fenntartásában lévő általános iskolák felvételi körzeteiről [06/04/2020]

Szülői tájékoztató a beiratkozással kapcsolatban [06/04/2020]

Kiegészítő tájékoztatás a 2020/2021. tanév beiratkozásához [01/04/2020]

Tájékoztatás a 2020/2021. tanév felvételi rendjéről [31/03/2020]

Paxy Éva intézményvezető vezetői programja [26/03/2020]

A 2020/2021-es beiskolázással kapcsolatos információk [16/03/2020]

Étkeztetés igényének felmérése -frissítés [15/03/2020]

Gyermekétkeztetés igényének felmérése [15/03/2020]

Tantermen kívüli, digitális munkarend a koronavírus-járvány miatt [15/03/2020]

Általános tájékoztatás a koronavírus megjelenése miatti intézkedésekről [13/03/2020]

A 2020/2021-es beiskolázással kapcsolatos információk [06/03/2020]

A Pedagógiai Szakszolgálat működési körzete [27/02/2020]

Általános iskolák felvételi körzetei 2020/2021. [24/02/2020]

Intézményvezetői pályázat [05/02/2020]

Étkezési díjak befizetése 2019. II. félév [21/01/2020]

Még kaphatóak a 2020-as évi iskolai naptárak [06/01/2020]

KAFFEE program tájékoztató kiadvány [14/03/2019]

Általános iskolai beiratkozás online regisztrációs felület [12/03/2019]

Boldog Iskola pályázat [27/06/2018]

Ismét vértesszőlősi győzelem a LEGO Robot verseny nemzeti fordulóján! [10/07/2017]

LEGO ROBOT SZAKKÖR-NTP-KKI- B-15-0234 pályázat [05/07/2016]

Vértesszőlősi siker a robotolimpia döntőjében! [07/06/2016]

Felvételi tájékoztatás [20/05/2016]

Témahét feladatai [19/04/2016]

Alsós nyílt órák [08/04/2016]


Ideart Felhasználó: vendég